Mission:Impossible Yansımalar (Mission: Impossible - Fallout) (2018)

Mission:Impossible Yansımalar (2018)Mission: Impossible - Fallout

Puan 8.2 (42 kullanıcı)
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
147 dakika
66
2
160
24
muratdnmz profil resmi
muratdnmz
Serinin en boş uzun diyalog dolu sıkıcı az aksiyonlu olanı buydu bence yinede seriden geri kalmamış güzeldi.
report_problem
3 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Serinin bu filmini daha çok beğendim. Aksiyondan aksiyona Ethan'la koşmalara doyamadım. Tom Cruise her seferinde çıtayı yükseltmeyi başarıyor. Bakalım yeni gelecek film nasıl olacak...
report_problem
2 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Seriye yakışan bir filmdi. Tom Cruise'un bunda payı çok büyük. Kendisine en güzel yakışan karakterlerden biri. Henry Cavill ayrı bir tat katmış filme. Süresi uzun diye korkmayın su gibi akıp gidiyor.
report_problem
2 yıl önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
muhteşem bir film.. tıpkı önceki serileri gibi, bu serisi de muhteşemdi.. kendini bozmayan nadir filmlerdendir.. puanım : 8.2
report_problem
2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Serinin en iyi filmi diyebilirim. En uzun filmi olmasına rağmen hiç kesilmeyen aksiyonuyla filmin nasıl bittiğini anlamadım gerçekten. Bu filmde ayrıca seride bir ilk yaşanmış ve Cruise'un karizması ikinci planda kalmış. Cavill tüm ihtişamı ve karizmasıyla filme çok şey katmış ve izlediğimiz en iyi kötü diyebilirim Aksiyonseverlerin bu seriyi mutlaka izlemesi hatta başucu filmlerinden yapması gerek :) yeni filmleri de merakla bekliyoruz. Ayrıca seride hoşuma giden ticari nedenlerle her yıl çıkarılan bir filmle devam etmemesi böylece hem daha fazla emek veriliyor hem de daha iyi senaryolar çıkıyor diye düşünüyorum. ve son olarak notum 9,8/10 (dipnot :D bu not sistemini de genel değil türe göre yapıyorum yani aksiyon türünde görülebilecek en iyilerinden olduğu için sinemanın en iyi filmi diye değil.)
report_problem
2 yıl önce
Lioness profil resmi
Lioness
Woww.. Serideki yeni favorim. Aksiyon eşiği yüksek bol kovalamacalı :p
report_problem
2 yıl önce
BirKusOlsam profil resmi
BirKusOlsam
Bir aksiyon filminden ne bekliyorsanız hepsini hatta daha fazlasını size sunmayı başarabilen bir yapım olmuş. Seri gittikçe çıtayı yükseltiyor 5. filmini de çok beğenmiştim bunu da çok beğendim. Özellikle aksiyon sahneleri bu filmde daha da başarılı. Gerçek mekanlarda yapılan çekimler filmi daha inandırıcı kılmış. Hikaye olarak yine vasat bence ama keyifle izleniyor. 8/10
report_problem
2 yıldan fazla önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
Aksiyon güzeldi seri genel olarak zaten akıcı, ama bir de kaç kat aşağı atlayıp hiçbirşey olmadan yola devam etmeleri saçma geliyor azıcık bu aksiyon filmlerinde buna dikkat etseler fena olmazdı:)
report_problem
2 yıldan fazla önce
tugberto profil resmi
tugberto
en beğenmediğim mi oldu :(
report_problem
2 yıldan fazla önce
KerseL profil resmi
KerseL
Yılın en iyi aksiyon filmi. Seri her filmde level atlıyor. Akıl oyunlarıyla dolu olay örgüsü , kurgusuyla ve oyunculuklarıyla kaliteli bir film.
report_problem
2 yıldan fazla önce
kabasakal profil resmi
kabasakal
Fiyasko olan bir önceki filmden sonra daha elle tutulur bişey ortaya koymuşlar. Aksiyonu eğlencesi gayet yerindeydi zaten başka birşey de umarak gitmemiştim. Çerezlik güzel bir film tavsiye ederim.
report_problem
2 yıldan fazla önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Aksiyon sahneleri, hikayesi, müzigi ve tabiki de Tom cruise un performansıyla keyifli bir Gorevimiz Tehlike filmi sizi bekliyor :))
report_problem
2 yıldan fazla önce