Milk (2008)

Milk (2008)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
128 dakika
170
7
465
253
Seda.. profil resmi
Seda..
ayrımsız bi toplum için verilen gerçek bi mücadele.. böyle cesur insanları tanımak çok güzel ama kaderleri için üzülmemek de elde değil. etkileyiciydi..
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Yalnız Sean Penn boşuna Harvey Milk rolüyle En İyi Erkek Oyuncu Oscar'ını boşuna almamış. Bildiğiniz rolü yaşamış. Sean Penn olduğunu bilmesek Harvey Milk deriz.
report_problem
3 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
yaşanmış harika bir hikaye we çok iyi bir film ile karşı karşıyasınız ... yaşanılan olaylar , çekilen acılar , werilen sawaşlar , we tüm yasaklara karşı koymalara rağmen yaşanan aşklar , sadece bir dewrim haraketi değil aşk haraketi , bir umut yolculuğu, çok etkileyici bir yapım her şeyiyle çok etkileyici we çok büyük bir acı bu ötekileştirmenin bu geriliğin hala yaşanıyor olması we cahilliğin en karanlık noktaları insanların insanlara neler yaptığı ... gerçekten izlenmesi gereken bir film sonunda gözleriniz yaşarıyor , öfkeleniyor üzülüyorsunuz yaşananları kaldıramıyorsunuz bir süre beyniniz we kalbiniz insanlığın bu kara lekesini kaldırmıyor . ama yine de Milk bütün duwarları yıkıyor we umut serpiyor güzel yarınlara , tawsiye ederim ;)
report_problem
4 yıldan fazla önce
damla. profil resmi
damla.
Amerikanın ilk eşcinsel senatörü Harvey Milk'in hayatını anlatan efsane belgesel tadında güzel bir yapıt. Öylesine yalın ve öylesine içten ki film, filmin sonundaki gerçek görüntülerde gözlerinin içi gülen Harvey Milk'i görünce derinden etkilenmemek mümkün değil. Sean Penn rolünün hakkını vermiş. O kadar güzel ve doğal oynamış ki bir ara gerçekten homoseksüel olduğunu düşündüm. Cesaretine, mücadelesine hayran kaldığım Milk'i bu film sayesinde artık unutmayacağım :) Harikulade bir "insanlık" filmi '' umut'' filmi İzleyin. İzlettirin.
report_problem
5 yıldan fazla önce
esarialtin profil resmi
esarialtin
Sean Penn filmde gerçekten çok başarılı. Filmin cinsiyet özgürlüğünden ziyade önümüze konan suni engeller ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Keza dünyada yaşayan her insanın Makarna tanrısına taptığını, sadece bir kişinin matematiğe inandığını düşünün... Giysileri biz yaparız, duvarları biz öreriz... Duvarları yıkan bir film Milk... Standart bir aile filmi olmadığını ortada... Ama bakın nur topu gibi bir duvarımız daha oldu :D... Filmi kaçırmayın.
report_problem
5 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
amerikanın ilk eşcinsel senatörü harvey milk'in hayatını anlatıyor film. gay filmi diyip uzak durmayın; gayet başarılı bir siyasal biyografi... bu türe ilgi duyanlar kaçırmasın.
report_problem
6 yıl önce
ABGOKSER profil resmi
ABGOKSER
Gerçekten efsane bir flim. Kesinlikle altyazılı izlenmesi gerek. Sean Penn bu tarz zor rolleri çok iyi oynuyor.Ama karşınıza birden merdivende tanıştığı James Franco çıkınca şaşırıyorsunuz.İkisininde üst düzey oyunculuklarını gördüğümüz bir film.Konusu durgunluğu dekor kıyafet hepsi çok özenle yapılmış.Kesinlikle ödüllere layık bir film.
report_problem
6 yıl önce