Onurlu bir adam (Men of Honor) (2000)

Onurlu bir adam (2000)Men of Honor

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
129 dakika
74
0
216
88
Rainbow profil resmi
Rainbow
Amerikan donanmasına giren ilk zenci dalgıç olan Carl Brashear'ın gerçek hayat hikayesini konu alıyor.De Niro'nun replikleri gerçekten çok güzeldi öyle ki bazıları beni güldürdü 😆 Mimikleri hele 😉 Sanki Cuba da ondan feyz almış gibi-biraz da onu bazı sahnelerde iç çekerek bakmasını Küçük Emrah'a benzettim 😁 Ara ara görsek de Charlize gerçekten çok güzel bir kadınsın ...Yapıldığı yılı düşününce güzel bir film,azmin,onurun filmi...Filmde ayrıca eski dalgıç kostümlerine de tanık olacaksınız..
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Irkçılık üzerine yapılmış oldukça başarılı bir gerçek hikaye. De Niro ve Gooding oldukça başarılı oyunculuk çıkarırken Theron bu dünyadan değilmişcesine güzel olduğu dönemlerden ve oldukça başarılıydı. Filmin bir iki kısmında durağanlık bana fazla geldi açıkcası ama çok fazla yerinde duygulanıp heyecanlandırmayı da başardı. 2000lerin klasiği bir mahkeme sahnesi de barındırıyor finalde. Her şeyiyle bence ''onurlu'' bir film olmuş. 8,7/10
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Celestine profil resmi
Celestine
Böyle yüz karası bir geçmişi (çok da geçmişte kaldığını düşünmüyorum) bir olayı işlerken bile, ''yaşasın Amerika'' dedirtmek istiyorlar ya diyecek bir şey bulamıyorum.
error_outline
3 yıldan fazla önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
Yaşasın Amerika sloganının arkasında hayallerini gerçekleştirmek isteyen bir siyah adam. Oyunculuk performanslarına denecek bir söz yok, bir solukta izliyorsun. Güzel film.
error_outline
4 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Muhteşem bir biyografik film. De Niro harika. Irkçılık saçmalığının artık dünya üzerinden silinmesi temennisiyle; herkes izlesin, diyorum..
error_outline
4 yıldan fazla önce
tugberto profil resmi
tugberto
Film çok güzel gerçekten. Yalnız ırkçılık sahnelerinde sinirden deliye döndüm. İnsan tüm bunların sadece 50 yıl önce yapıldığına inanamıyor.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
firederik profil resmi
firederik
izlemeden ölmeyin..
error_outline
6 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
ONURLU BİR ADAM. onurlu bir film
error_outline
6 yıldan fazla önce