Senden Once Ben (Me Before You) (2016)

Senden Once Ben (2016)Me Before You

Puan 7.8 (28 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Dram, Uyarlama, Romantik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
106 dakika
297
7
776
123
arifcicek profil resmi
arifcicek
Filmin en güzel yanı çekildiği yerdir. Kale, yeşillik ve tatilin olduğu yer muhteşemdir. Onun dışında Lou'yu gömmenin bir anlamı yok. Patrick zaten ilgilenmiyordu ki. Adam Norveç'e bile iş için giderken tatil planı yapıyor. Patrick'in aldatılması normaldir. Ayrıca Lou'da o kadar para var olduğu için planlar yapmış, aşık olduğunu sanmış olabilir. Alice'te kötürüm sevgilisini bıraktığı için ayrı adilik yapmıştır. En masum karakter yakın arkadaştır. Bir nevi kız yabana gitmesin diye masum yaklaşmış olabilir :) ortalama bir dram romantik filmdir.
report_problem
1 yıl önce
sherlockk profil resmi
sherlockk
Allaaahiim sonunda sınav bittiği için listeye baslayabildim. Bu gece bu sevimli filmi izledim. Gözlerim nemli yazıyorum bu satırları. İnsanın içini ısıtan eğlence ve dramın bir arada olduğu tatlı bir filmdi. Iyi seyirlerrr
report_problem
1 yıldan fazla önce
Mear profil resmi
Mear
Yapılan tüm yorumlar a baktimda filmin harikaligini sadece birini tanımadan önce gerçekten yaşamayan insanlar ve o insanla tanıştıktan sonra bambaşka bir aleme geçen yeniden kanatlanip ucanlar bilebilir yani diyorumki :) hayatınızda böyle bir insan var ise anlayabilirsiniz ve Benim hayatımda böyle bir insan olduğu için çok ama çok şanslıyım ? şimdi kalbinizle aglayabilir ve izleyebilirsiniz ? senden önce ben şiddetle tavsiye edilir ;)
report_problem
2 yıldan fazla önce
tugberto profil resmi
tugberto
Ağlattı resmen, hemen kitabını da okumak istiyorum ?
report_problem
2 yıldan fazla önce
ecel16 profil resmi
ecel16
yan rol bile olsa Jenna Coleman için izledim.
report_problem
3 yıldan fazla önce
blackeagle03 profil resmi
blackeagle03
düz monoton ama bir o kadar güzel ve anlamlı..hem gülümseten hem sızlatan çok ama çok güzel bir hikaye..
report_problem
3 yıldan fazla önce
sercandevran profil resmi
sercandevran
kızın adamla tanışınca kendi sevgilisini hiç umursamaması bilmem kaç senelik sevgilisine hiç bir açıklama yapmadan diğer adamla aşk yaşaması bir bana mı koydu :D bi de kızı temiz saf kız olarak betimliyolar. Hem aşk filmi çekip hem de kaç senelik aşkı hiç olmamış gibi gösterip silinmesi garip geldi. Bu arada'' spoiler'' eklemedim dediğim gibi bir benim dikkatimi çekmiş herhalde o yüzden gerek duymadım

report_problem
3 yıldan fazla önce
ecemcelikkol profil resmi
ecemcelikkol
Aslında film ilk çıktığında hemen izlemek istemiştim ama bazı teknik problemlerden dolayı bugüne kaldı, neyse geç olsun güç olmasın demişler :) O kadar tatlı bir filmdi ki çok çok çok beğendim. Güldüğüm kadar ağladığım başka bir film izlemedim. Her yönüyle çok başarılı bir filmdi. Oyunculuklar harikaydı, Emilia Clarke ve Sam Claflin kalbinizin derinliklerine dokunmayı başarmışlar. Filmin müzikleri de ayrı bir güzel daha ne olsun. Gerçekten son yıllardaki en iyi romantik-dram filmi diyebilirim.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Beklediğimden çok daha iyi bir filmdi hatta son zamanlarda izlediğim en güzel romantik filmdi. Film Clarke'ın fazlaca katkısıyla bir süre keyifli devam ederken bir yerden sonra yavaş yavaş sizi drama sürüklüyor. Oyuncular ve yaşananlar yani senaryosu size duyguları çok daha güzel hissettiriyor. Finalde ise acabalarla izliyorsunuz. Tabi bunun yanında en kötü ihtimalle bir kaç damla gözyaşıyla :) kendi alanında iz bırakacak filmlerden. 8,5/10
report_problem
3 yıldan fazla önce
Lessienn profil resmi
Lessienn
Bana fazla klişe geldi.Aşağı yukarı aynı senaryoyla milyon tane film çektiler zaten ama çerezlik izlenebilir tabi. Ha bi de Emilia Clarke'ın kaşları feci rahatsız ediciydi,en azından benim için.
report_problem
3 yıldan fazla önce
lews profil resmi
lews
Intouchables'a benzer bir yapısı olan bir film , insanın ruhuna dokunan izlerken yaşam sevgisini arttıran aynı zamanda duygulandıran güzel bir 2 saat geçirmek için ideal. Emilia Clarke tatlı,saf halleriyle giydiği rengarenk kıyafetleriyle ekranı adeta renklendirmiş gülümseyişiyle insanın kalbini ısıtıyor. İzleminizi tavsiye ederim.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
report_problem
3 yıldan fazla önce
KerseL profil resmi
KerseL
Game of Thrones'ta Khaleesi rolünde sert mizacıyla izlediğimiz Emilia Clarke , bu sefer romantik ve uçarı tiplemesiyle naif bir rolde karşımıza çıkıyor. Film dramatik konusuna rağmen hem komik, hem düşündürücü ve oldukça samimi bir hava yakalamayı başarıyor.
Özellikle Emilia Clarke'in müthiş sevimliliği ve aksanı için izlenir.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Insomniac profil resmi
Insomniac
Finaliyle birlikte hem öfkeyi hem üzüntüyü bir arada yaşatan filmlerden biri oldu benim için. Ne de güzel şeker gibiydi halbuki... Yaşamın bazı gerçekleri var ve sanırım hiç olmazsa filmlerde o gerçekleri görmek istemiyoruz bazen. Bu yüzden finalden sonra yazılar bitene dek bir umut izlemeye devam ettim. Filmi sadece Emilia Clarke ve Sam Claflin'in güzelliğiyle hatırlayacağım, bu kadarı yeterli.
report_problem
3 yıldan fazla önce
ladyirem profil resmi
ladyirem
Çorap hediyesini hiç kıskanmadım zaten.
report_problem
3 yıldan fazla önce