Logan (2017)

Logan (2017)

Puan 8.4 (96 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Dram, Bilim Kurgu, Fantastik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
137 dakika
363
10
800
96
arifcicek profil resmi
arifcicek
Logan'ın kendiyle olan savaşı nihayet son buldu. Adam belki ölerek huzura kavuştu. Hareketli bir film değil, tabi diğer serilere göre ama Logan fanatikleri için tatmin edici bir film.
report_problem
11 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Bundan yıllar yıllar sonra bile Wolverine denince akla gelecek tek isim olacak Hugh Jackman. Dile kolay 17 yıl en iyi derecede canlandırdı Wolverine rolünü. Bu filmin ismin Logan olması aslında böyle bir karakterin insani yönüne odaklanmayı sağlamak. Ölümler üzdü elbette. Dediğim gibi 17 yıldır izlediğin karakterleri böyle aciz görmek zaten yeterince sarsıcı. Wolverine bence, tabi küçük bir ihtimal ama, yeniden herhangi bir X-Men filminde görünebilir. Çünkü filmdeki tarih 2029. Yani umutla bekleyeceğimiz bir 10 yılımız daha var.
report_problem
1 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
Hugh Jackman kendine yakışır şekilde Wolverine karakterine veda etmiş çoğu filmden daha kanlı daha şiddetli aksiyonlu bir filmdi ilk başlarda biraz durağan gitse de özellikle ilk 20 dakikadan sonra iyice canlanıyor gerçekten güzel bir vedaydı :)
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
En sevdiğim karakterlerden biri olan Logan ile ilgili harika bir filmdi. Umarım Wolverine karakterini Infinity War içerisinde ve ya sonraki Avengers filmlerinde görebiliriz. Zira evrenler arası geçişler ile Marvel tüm karakterleri bir araya getirecek gibi duruyor. Ve evet keşke gelse de hepsini tek bir filmde izlesek. Ayrı ayrı film takip etmek zor oluyor artık :D :D
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Hugh Jackman son kez Logan'ı canlandiracak olmasının hakkını fazlasıyla vermis.Gayet başarılıydı.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Hüzün doluydu. :(
report_problem
3 yıl önce
BirKusOlsam profil resmi
BirKusOlsam
Hugh Jackman; bu adamı son kez Wolverine olarak izlemek gerçekten çok üzücü. Başka birinin onun yerini alması çok zor duruyor. Başta Hugh olmak üzere tüm oyunculuklar çok etkileyici. Diğer çizgi roman filmlerinden daha vahşi, daha kanlı, daha sert ve ağır bir tona sahip olmasıyla daha ciddi bir çizgi roman filmi Logan. Karakteri olması gerektiği gibi izlemek keyif verici. Bunlar dışında filmin bazı sıkıntılarının olduğunu da söylemem gerek. Filmin temposunu iyi ayarlayamadıklarını düşünüyorum. Çok inişli, çıkışlı film ve bazı sahneleri süreyi arttırmak için koymuşlar. Bunlar dışında güzel bir veda filmi olmuş bence. Özellikle aksiyon sevenlere öneririm. 7/10
report_problem
3 yıldan fazla önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
son yarım saate kadar acayip yavaş ilerlese de ve kapatmak için elim çok kez tuşa gitse de çok güzel bir son olmuş. hugh jackman'i çok sevdiğimden midir nedir zaten filme fazladan sempatiyle başlamıştım. iyi bir marvel filmiydi. "seni yaptıkları şey olma."
report_problem
3 yıldan fazla önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
E ne duruyorsunuz hemeeen izleyinnn (:
report_problem
3 yıldan fazla önce
alicancam profil resmi
alicancam
Üzücü bir senaryo üzücü bir son. Bu kadar yaşlanmış ve yorgun görmek istemezdik. En üzücü kısım ise düşüncesiz arkadaşlarımızın ağır spoiler içeren yorumları!!!
report_problem
3 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Logan'a veda ettik. Serinin diğer filmlerinden çok daha başka , çok daha duygu yüklü ve logan'ın güçsüzlüğünü , çaresizliğini gördük. Ancak böyle veda edilebilirdi. Harikaydı. Özleyeceğiz.
report_problem
3 yıldan fazla önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
''içindekinin seni ele geçirmesine izin verme '' Marvel filmlerine duygu katabiliyormuş demek kl..
report_problem
3 yıldan fazla önce
melihkaya profil resmi
melihkaya
Wolverine X-Men serisi ile bağını kopardı ve yerini artık diğer efsaneler Terminator vs. gibi filmlerin yanına koydu.
Hugh Jackman müthiş başladı, bitirdi diyebiliriz. Bu rolle varoldu ve hiçbir zamanda silinmeyecek zaten. filme gelicek olursak güzeldi genel olarak dozajı yerindeydi ama keşke biraz daha özenilseydi.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Gunner316 profil resmi
Gunner316
Hugh Jackman Gibi Bir Oyuncuya Yakışan Efsane Bir Film Olmuş Herşey Tam Dozunda Umarım X-23 Rolündeki Kız Harcanmaz 8/10
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
mtufan profil resmi
mtufan
filmin eksikleri elbette vardı ama hugh logan olalı böyle hissettirmemişti. x men in her zaman odak noktasındaydı logan. içimize işlemiş karakteri daha ne kadar sindirebilirlerdi ki. logan çok mücadele etti. kurtardı, savaştı. ama hep güçleri yanındaydı. hiç çaresizliği bu kadar yüzüne yansımamıştı. kaliban da çok iyi işlenmişti. logan ile diyologları etkileyiciydi. her açıdan beklemediğim bir etki bıraktı bende.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce