Çilginlar Gibi (Like Crazy) (2011)

Çilginlar Gibi (2011)Like Crazy

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Dram, Gerçekçi
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
86 dakika
25
12
141
60
Philosophy profil resmi
Philosophy
Filmin zaman konusunda ilerleyişini tam oturtamasamda aslında sade gerçek hayattan bir kesit gibi bir film olmuş. Ama belki izlemek için yanlış bir zaman seçtim. Pek etki bırakmadı.
report_problem
1 yıl önce
almiyorumad profil resmi
almiyorumad
The Theory of Everything filminde izlediğim kadının bu olduğunu öğrenince garip hissettim. film bağımsız sinema tadında. çok fazla efekt göremiyorsunuz ve bir ilişkiyi bu açıdan gerçekçi bir şekilde yansıtıyor bence. gerçi daha fazla duygu verebilirlermiş (ya da duygu verebilirlermiş hiç yoktu sanki). fransız filmi izlemiş gibi oldum ve tahmin ettiğim üzere kendime "ben bu filmi neden izledim" diye sordum. yine de "beğenmedim" demeyeceğim çünkü hangimizin hayatı ilişkileri hollywood filmleri gibi allasen:)
report_problem
3 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
izlemeden onceki hislerimin aksine etkileyici bir dram olmadigi cok ortada. romeo-juliet olmaktan birhayli uzak iki denyonun sacmaliklari kisaca... son sahnede kendileri de anliyor durumu gerci...
report_problem
6 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
tüm film boyunca tek bir yerde bile gülümsemedim . film aynı döngü içinde dönüp duruyor , aşk deseniz yok komedi deseniz yok . gerçekten çok sıkıcı ve zaman kaybı ..
report_problem
6 yıldan fazla önce