Karsi pencere (La finestra di fronte) (2003)

Karsi pencere (2003)La finestra di fronte

Puan 7.3 (6 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İtalyanca
Ülke
İtalya
Süre
106 dakika
98
2
294
103
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Aldattım ama o da beni dinlemiyordu güzellemesini barındıran bir film. İçinde aldatma olunca başrole ısınmam çok zor oluyor açıkcası ve ne aşk görebiliyorum ne başka birşey. Onun dışında sinema olarak üstün diyebileceğim çok fazla şey göremedim oyuncular fena sayılmaz orta halli. Senaryoya tutar bu diye eklenmiş bir adet kamp mağdurumuz da var. Bence gereğinden fazla sahnesi var yaşlı amcamızın. Genel olarak beklentimden uzak bir filmdi 3,5/10
report_problem
1 yıl önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Hepimizin bir penceresi var galiba.. Ya duvara karşı ya da hayata karşı. Yol ayrımından gitmek mi kalmak mı bilinmez ama her parçadan, hikâyeden ayrı bir tatla ilerleyen müzikleriyke ayrı güzel bir film. Şimdi pasta yapmaya gidebilirim.
report_problem
2 yıl önce
starch profil resmi
starch
Etkileyici bir film. Müzikleri güzel.
report_problem
2 yıldan fazla önce
GoodDaySunShine profil resmi
GoodDaySunShine
Ferzan Özpetek'in en başarılı bulduğum filmidir..
report_problem
6 yıl önce
destinaaltun profil resmi
destinaaltun
Bu filme kendini kaptırmamak mümkün değil. O kadar güzel ve gerçekçi bir dille hayatın seçimler üzerine kurulu olduğunu anlatmış ki sona gelindiğinde buruk bir duyguyla derin düşüncelere dalmadan edemiyorsunuz. Filmden geriye şu soru kalıyor ; Hayatımızdaki diğer insanlar için kendimizden vazgeçmeye değer mi? Farklı zamanlar ve farklı kişiliklerin aynı döngü içerisinde birleşmesi filmin keyfini arttırıyor. Film bittiğinde derin bir düşünce ve sorgulamaya giriyorsunuz. Bu düşünceler arasında ise filmin keyifli müziği aklınızda ve kulaklarınızda yankılanıyor.
report_problem
6 yıldan fazla önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Ferzan ÖZpetek filmografisinin şimdilik en bilinen ve güçlü halkası. Sıradan insanların o kadar da sıradan olmayan hayatlarını , hayallerini son derece güzel bir şekilde anlatan bir film. Sadece filmin kendisi değil Andrea Guerra'nın bestelediği tema şarkısı ve film müzikleri de son derece başarılı.
report_problem
7 yıl önce