Gizli Oda (La cara oculta) (2011)

Gizli Oda (2011)La cara oculta

Puan 8.4 (19 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Gizem, Karanlık
Yönetmen
Dil
İspanyolca
Ülke
Kolombiya
Süre
97 dakika
124
0
265
95
Philosophy profil resmi
Philosophy
İlk 20 dakika öyle sıkıldım ki nereye gidecek bu film derken sonrasında amanın dedim. Başlangıcı biraz durağan ve sıkıcı gibi gelse de kesinlikle izlemeye devam edin. Basit bir senaryosu var gibi görünsede iyi bir kurgusu var ve merakla, heyecanla izletmeye devam ediyor. İspanyolların hayal dünyası tek kelime ile yine müthiş..
report_problem
8 ay önce
Agarta profil resmi
Agarta
sadece OMFG demek istiyorum
report_problem
2 yıldan fazla önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
muhteşem bir film.. çok farklı ve değişik bir film.. ilk dakikasından finaline kadar merakla izletiyor, bir saniye bile sıkılmadım izlerken.. puanım : 8.2
report_problem
2 yıldan fazla önce
Raziye. profil resmi
Raziye.
izlediğim ennn iyi senaryolardan!
report_problem
2 yıldan fazla önce
muratdnmz profil resmi
muratdnmz
bol cinsellik dikkat! güzel film konusunu okumadan izleyin derim bol spoiler içermiş oluyor :) özcan deniz çakmasını çekene kadar duymamıştm izledm özcanı izlemedm mutluyum :D kekolar film çekmesn şu ülkede :)
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Güzel senaryo mükemmel oyunculuk ...Lakin absürt bulduğum bir nokta var .Kadın nasıl o kadar gün açlığa-hadi bi şekilde pis de olsa suyu içebiliyor-dayanabiliyor ! Burası epey mantıksız geldi.Ama intikamını aldı helal olsun yani :D Özcan Deniz'den de izlemek istiyorum açıkçası :)

report_problem
3 yıl önce
Bhrpst profil resmi
Bhrpst
fragmandan anladığım kadarıyla özcan deniz filmi keşfetmiş,şimdiden keşke etmeseymiş diyorum ama bunu kaçırmayın.
report_problem
3 yıl önce
TheBride profil resmi
TheBride
İspanyol sinemasının gizem ve gerilim dozu yüksek filmlerinden bir tanesi. Ben çok beğendim.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Sophie profil resmi
Sophie
bu filmin adını unutmuştum deli gibi bunu arıyordum sonunda buldum ! sonuna kadar merakla izlediğim yer yer gerildiğim bir filmdi. Ben beğendim.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Sonunu daha farklı beklesem de çok etkilediğim, gerildiğim bir filmdi. Senaryo harika. Kötülüğün kötülük doğurması gibi bir sorun var aslında. Sondaki kıza o yüzden pek üzülemedim. Adam da sürekli bir şey saklıyormuş gibi duruyor zaten. Güzel bir gerilimdi tavsiye ederim. ^^
report_problem
4 yıldan fazla önce
b.u.r.c.u profil resmi
b.u.r.c.u
Bu ne biçim bir film! Gerçekten çok başarılı,sonuna kadar merakla izlettirdi, çok beğendim ama sonu tam son gibi değildi sanki, devam etmeli diye düşündüm, içime oturdu kaldı..Nedir bu kadının kadından çektiği, nedir bu kadının sadık olmayan erkekten çektiği! Nedir bu erkeğin kadından çektiği de demek isterdim ama demiycem, o da uslu olsaymış! :) önerdiğin için teşekkürler EsraG. ;)
report_problem
4 yıldan fazla önce
Trancer profil resmi
Trancer
dat senaryo
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Her ne kadar filmi beğensemde finali yatersiz olmuş. Devamının nasıl bağlanacağını çok merak ediyordum ki asıl olay devamıydı bence akılda birçok soru işaretiyle bitirdi bence o durum nasıl açıklanacak diye bekleyip durdum oysaki.Eksikliklere ve söylendiği kadar başarılı bulmadığım senaryosuna rağmen ilginç konusu nedeniyle izlenmesi gerek. Şaşırma kısmına gelirsek mümkün olduğunca hakkında hiçbir şey okumayın ya da fragman falan izlemeyin çünkü hakkında ne kadar çok şey bilirseniz gerilimi ve merak uyandırıcı etkisi o kadar azalır. Şahsen ben fragmanını izlediğime pişman oldum çünkü olayın önemli bir bölümüne fragmanda yer verilmiş.
report_problem
5 yıl önce
digigirl profil resmi
digigirl
İspanyol gerilim sinemasından yine çok başarılı bir film,kurgu,oyunculuk hepsi muhteşem.Final sahnesi ile de bizi sorularla başbaşa bırakıyor.Böyle mi güzel bir son olur.10/10
report_problem
5 yıldan fazla önce
Lioness profil resmi
Lioness
Son zamanlarda izlediğim en iyikurguya sahip filmdi...
report_problem
5 yıldan fazla önce