K-PAX (2001)

K-PAX (2001)

Puan 8.0 (8 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
120 dakika
295
14
816
156
melihkaya profil resmi
melihkaya
Seyirciyi aldatsa, (hangi film aldatmıyor ki) başı ve sonu arasında tutarsızlıkları olsada güzel bir film. Filmin içindeki gizem sizi son 30 dakikaya kadar güzel taşıyor ancak gizem çözülüncede filmin büyüsü kayboluyor. Kevin spacey'i oyunculuğu diye bir şey var ve prot rolünede güzel gitmiş.
Aaron paul Yaşlan be adam.
SPOİLER
Blue bird sahnesindeki gözlüklü amca keşke iyileşseydi :(
Jeff brıdges'in iyileştiremediklerini kevin spacey'i iyileştirdi ve prot aynı zamanda doktorun hayatındada ciddi iyileşmeler yaptı hangisi doktor hangisi hasta anlamak güç :D
Prot uzaydaki gezegen ile ilgili kordinatların tahminini nasıl doğru yaptı orayıda bir açsalardı keşke.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
mhmtcngrpnr profil resmi
mhmtcngrpnr
en altta sadness isimili arkadaş spoiler veriyor biz yedik bari başka insanlar spoilerlanmasın hoş bende niye taa en sona kadar iniyorsam yorumlarda velhasıl kelam sondan bir önceki yorum spoiler gençler ona göre okuyun
report_problem
3 yıl önce
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Müthiş bir film, izlediğim en iyi uzaylı temalı filmlerden olduğu su götürmez bir gerçek. 8/10
report_problem
3 yıldan fazla önce
damla. profil resmi
damla.
Kevin Spacey'in o insanı donduran gülümsememsi yüz ifadesi ile başlayıp ve yine aynı şekildeki yüz ifadesiyle bizleri uğurlayan, film bittiğinde yüzünüze o gülümsemeyi monte ettiren güzel bir film. yaşadığımı hissettim be daha ne diyim.
report_problem
3 yıldan fazla önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
Aile değerlerini bilimkurguyla harmanlayıp önümüze koyan harika film. Kevin Spacey 'in de üstün bir varlık olduğunu göstermeyi de unutmamış.Çok rutin bir temposu olmasına rağmen hiç sıkılmıyorunuz.Atmosfer sizi öyle vir sarıyor ki, bir süre sonra sizde Prot'un sizi alıp götürmesini istiyorsunuz. Keşke öyle bir ihtimal olsa. Müzikler de işin inandırıcılığını iyice arttırmış. Müthiş film. İzleyin.
report_problem
3 yıldan fazla önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
Benim için daima özel bir film olarak kalıcak sebebi bana hissettirdiği ilginç duygular diyebilirim
Kevin Spacey sen nasıl bir oyuncusun !
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Müzikleriyle birlikte tüylerimi diken diken eden bir film oldu kendisi. Kevin Spacey 'nin cool halleri beni benden aldı. Yine bir oyunculuk dersi izledik adamdan. Tüm sorularınıza cevap beklemediğiniz sürece beğeneceğinizi düşünüyorum. Hevesinizin kursağınızda kaldığı kısımlar olacak.Metin olun:)Jeff Bridges e gelince, ben nedense O nu "badass" karakter olarak daha çok seviyorum.
report_problem
4 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
İçerisinde bize bırakılan iki seçenek içinde bazzı tutarsızlar olsa da harika bir filmdi. Bana One Flew Over the Cuckoo's Nest filmini çağrıştırdı. Kevin Spacey' in harika performansına diyecek laf yok enfesti. Jeff Bridges de bi o kadar iyiydi. Kısacası fazla bekletmeyin ve bu harika filmi en kısa sürede tecrübe edin.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
DEĞİŞİK BİR FİLM Beni çok sarmadı çünkü ne olduğu pek anlaşılmıyor.
report_problem
5 yıl önce
SuaY profil resmi
SuaY
Üff Bilimkurguyu böyle durgun izleyipte seveceğim aklıma gelmezdi. Harikaydı..
report_problem
5 yıldan fazla önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
Bu filmi sadece izledim diye isaretlemisim. şimdi tekrar izledim ve büyük haksızlık yapmışım sanırım. konu ilerleyis oyunculuk şahane. tavsiye ederim kesinlikle izlenmeli
report_problem
5 yıldan fazla önce
alicancam profil resmi
alicancam
Spacey'nin oyunculuğu mükemmel. Kurgu çok tatlı ve film cidden çok tatlı.
report_problem
5 yıldan fazla önce
sadness profil resmi
sadness
10 yil once izledigim filmin son dakkasina kadar k-pax in varligina inandim. Akilda kalici ve fantastik konusu sayesinde Hala espirisini yaptigim yer bildirimidir K-pax :)
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
bahmetp profil resmi
bahmetp
aldığı imdb puanını hak etmeyen bir film en az 8 leri görmeliydi. kevin spacey oyunculuğu içerdiği için bile izlenebilir. düşündürücülük ve gizemden sonra dram ile izleyeni bertaraf eden bir film.
report_problem
6 yıl önce