Joy (2015)

Joy (2015)

Puan 6.9 (13 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
124 dakika
105
10
344
153
.SimS. profil resmi
.SimS.
sadece Jennifer için izenecek bir yapımdı kendisini sevdiğim için izledim yine de çok sıkıldım
report_problem
2 yıldan fazla önce
almiyorumad profil resmi
almiyorumad
" Jennifer Lawrence sever" olma yolunda bir adım daha attım sanıyorum. filme gelince enerji aşılıyor, tebessüm bırakıyor. güzel bir başarı hikayesi. gerçekçi olamayacak kadar güzel belki de:)
report_problem
2 yıldan fazla önce
Celestine profil resmi
Celestine
İnsanların olumsuz, heves kıran yorumlarına, önüne çıkan engellere rağmen bir şeyler üreten, başaramazsa da çabalayan insanların hastasıyım. Ailenizle izleyebileceğiniz güzel bir başarı öyküsü, tavsiye ederim.
report_problem
2 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Filmin bende yarattığı tarifi imkansız duygu, başarılı olduğunun göstergesi. Film boyunca çalan birbirinden güzel şarkıların yalnzca birkaçını paylaşabildim. Son günlerde izlediğim en doyurucu film. Aile ile rahatlıkla izlenebilir.
report_problem
3 yıldan fazla önce
ragazzasola profil resmi
ragazzasola
İyi bir girişimcilik öyküsünü barındıran bir film. Fakat tanınmış oyuncular oynamasaydı bu kadar izlenebilir miydi bilemiyorum.
report_problem
3 yıldan fazla önce
mence profil resmi
mence
bir Umudunu Kaybetme değil kesinlikle ancak hayallerin peşinden koşulması gerektiğini gösteren bir film olmuş
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Konu güzel olsa da filmi oyuncular toparlmaya çalışsada biraz bana soğuk geldi. Hemen kestirilip atılmış gibi eksiklikler vardı. Yine de bir kadının sıfırdan başlayıp direnerek zirveye tırmanışının öyküsü bu altını çizmek lazım..
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
Emma profil resmi
Emma
Lawrence'ın yine hakkını verdiği rol, Joy.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
annamolly profil resmi
annamolly
hikaye sıradan, kurgu kötü, Lawrence yine çok güzel.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
aysu profil resmi
aysu
Senaryo ve oyunculuklar çok güzel ancak film olmamış/olamamış.
report_problem
5 yıl önce
lews profil resmi
lews
Gerçek bir başarı öyküsünden sinemaya uyarlanmış (Joy Mangano gerçek ismi merak edenler için) , filmde bir karışıklık var sanki tam olarak anlatılmak istenen aktarılamamış.İyi oyunculara ve senaryoya rağmen vasat bir film olmuş .
report_problem
5 yıl önce
gizemgunes profil resmi
gizemgunes
Tanınmış oyuncular sayesinde kendisini izlettiren bir film. Konunun işlenişinde genel itibariyle sıkıntılar var filmin içinde kendinizi pek de hissedemiyorsunuz. Filmi, gerçek hikayeden esinlenilmiş bir inovatif ürün hikayesinin finansal zorluklara rağmen yükselişi olarak özetleyebiliriz. Ev hanımlığından iş kadınlığına çıkılan basamaklar... Her ne kadar işlenişte sıkıntılar olsa da oyuncuların ve konunun hatrına izlenilebilir.
report_problem
5 yıl önce
canmustaffa profil resmi
canmustaffa
çevresindeki tüm destek ve kösteklere eşit derecede iyi davranarak icatlarından para kazanmayı başaran, doğuştan mucid ve muhteşem bir kadının başarı öyküsü.
report_problem
5 yıl önce
muratdnmz profil resmi
muratdnmz
filmin ilk 1 saati adamı bayıyor buda filmin konusu güzel olmasına karşılık konunun iyi işlenememesinden bence sinemada saat buna uyduu için girdm izledm ara girsn die sıkıntıdan bi hal oldum 2. yarı bradlay cooper geldi ve film harekletlendi idare eder çok gerçek hayattan alınan film izledm ya çok köt üya iiy oluyor bu idare ederdi.
report_problem
5 yıl önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
Film güzel bir başarı öyküsü. Ana karakterin çevresindeki abartılı kişi, kostüm, dekorasyon ve olayların tamamen onun ruh halini yansıtmak amaçlı olduğunu düşünüyorum. O yüzden beni etkiledi ve çok beğendim. Bu arada filmde oyuncuların taktığı gözlükler bir harika...
report_problem
5 yıl önce