Uykusuz (Insomnia) (2002)

Uykusuz (2002)Insomnia

Puan 7.4 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
118 dakika
277
18
993
341
.SimS. profil resmi
.SimS.
Oyunculuklar çok iyi, polisiye kısmı da yeterliydi, sürekli bir gerilim vardı, genel hatlarıyla beğendiğim ama mutlaka izle de demeyeceğim bir film oldu benim için.
error_outline
7 ay önce
Lioness profil resmi
Lioness
Kadroya aldandığım filmlerden biri oldu :/ Gizem yok ki hr şey aleni bir şekilde ortada. Robin Williamsı yad ettmiş olsum en azından.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
japonbalikcisi profil resmi
japonbalikcisi
Bu süper kadroya ve bu yönetmene rağmen vasattı. Bende mi sorun var bilmiyorum ama gerçekten beğenmedim.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Raziye. profil resmi
Raziye.
her karakterin kendi dünyasında hataları,hırsları,pişmanlıkları mükemmel işlenmiş.al pacino nun mükemmel oyunculuğu!! neredeyse film boyunca uykusuz görünmesi çok gerçekçiydi,ve son sahnedeki replik:''bırak uyuyayım''(tüylerim diken diken hala)
error_outline
3 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Kısacası "Yolunu kaybetme."
error_outline
3 yıldan fazla önce
M.Naci profil resmi
M.Naci
İki efsane oyuncu ve muhteşem bir yönetmen.. Al Pacino ve Robbin Williamsı görür görmez anlamıştım zaten kötü bir film olamayacağını. Üstüne bir de yönetmen Christopher Nolan olunca... Konusuna gelecek olursak aslında polisiye bir film. Bir cinayet soruşturması izliyoruz. Olaylar zinciri gerçekten de kusursuz. Kendinizi filme kelepçelenmiş bir şekilde olayın peşinden sürüklenirken buluyorsunuz. Müthiş bir merak duygusuyla izledim. Oyuncuların başarısının bunda payı çok büyük. Al Pacino'nun çektiği uykusuzluğu ekranın başında resmen iliklerime kadar hissettim. Çok başarılıydı. Robin Williams ise onu görmeye alışkın olduğum tarzın dışında bir roldeydi. Kendisinin yeri bende ayrıdır. Çok değerli bir oyuncu ve bu filmde de gerçekten başarılıydı. Kendisine hayranlığım bir kez daha perçinlenmiş oldu. Filmde gerçekten kaliteli diyaloglar mevcuttu. Ama beni en çok etkileyen şu cümle oldu, "Don't lose your way." Filmi izledikten sonra siz de anlayacaksınız. Şimdiden iyi seyirler :)
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Seda.. profil resmi
Seda..
Al Pacino, Robin Williams, Hilary Swank ve Christopher Nolan.. bu 4 isim varken kötü birşey çıkması zaten mümkün değildi. film başlar başlamaz beni içine aldı ve 2 saat nasıl geçti bilmiyorum. senaryo, oyunculuk, atmosfer çok çok başarılı, izlemeyenler daha fazla beklemesin bence :)
error_outline
4 yıldan fazla önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
Uyuyamamak böyle güzel anlatılabilirdi kesinlikle filmi beğendim evet tabi büyük bir beklentiyle izlediğim için sade geldi kesinlikle Al Pacino oyunculukta gayet iyiydi kesinlikle..Bir tavsiye çok büyük beklentiyle izlemeyin filmi zevk alamazsınız...
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Kaliteli oyunculardan oluşan kaliteli bir film. Al Pacino yine döktürmüş. Robin Williams'ında kötü adam rolünü oynaması ilginç olmuş. Sıkılmadan zeka kokan bu yapımı izleyebilirsiniz.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
AstiageS profil resmi
AstiageS
başrollerinde üç koca yürek al pacino robin williams ve hillary swank i barındıran iyi bir film...özellikle alpacino'nun içsel çatışmasını çok iyi yansıtmış
error_outline
5 yıldan fazla önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
GÜZEL BİR POLİSİYE Al Pacino ve Robin Williams olunca çok da birşey söylemeye gerek yok. Yine de fonda İnsomnia(uykusuzluk) un işlenişi keşke olmasaymış çünkü olmamış! Çok başka bir iskelet üzerine hikaye kurulabilirdi...Sona dek heyecanla seyrediliyor.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
zuzo profil resmi
zuzo
basarılı bır fılm sıkılmadan ızledım
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
eskon profil resmi
eskon
uykusuzluk hastalığından muzdarip bir polisin hikayesi. robin Williams kötü adam bu arada; dikkate değer
error_outline
6 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Yönetmen, senaryo, oyuncular, mekan...çoookk güzeldi. Bilenler şimdiye kadar neden söylemedi? :)
error_outline
6 yıldan fazla önce
KuledekiAdam profil resmi
KuledekiAdam
Nolan her filminde olduğu gibi burda da zekasını konuşturmuş senaryo aşamasında. Ondan beklenilen her şeyi fazlasıyla veriyor. Döneminin en iyisi herhalde..
error_outline
neredeyse 7 yıl önce