İnanılmaz Aile 2 (Incredibles 2) (2018)

İnanılmaz Aile 2 (2018)Incredibles 2

Puan 7.9 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
118 dakika
93
1
224
31
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
İkincisinden daha güzeldi bence. İlk defa bir animasyonu izlerken animasyon değil de normal bir film izliyormuşum gibi kaptırıp gittim. Çok başka bir havası vardı. 2. film için 15 yıl beklenmesi çok kötü olmuş ama ortaya çıkan işle beklettiklerine değmiş. Senaryo bir noktadan sonra tahmin edilebilir ama animasyon oldukça hareketli olduğu için göz ardı edip keyfinize bakıyorsunuz. Ertelemeyin. Çok geç izlerseniz üzülürsünüz.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Oldukça eğlenceli bir devam filmi olmuş. Dünyanın en paspal kötü karakteriyle savaşırken bir yandan da Jack-Jack ile oldukça eğlendim. 7/10
error_outline
2 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Bazı saçma sapan animasyonlar bile kaçıncı filmdeyken, ikinci filmin bu kadar zaman sonra gelmesi bu animasyona yakışmamış. Bir sürü sürü olmalıydı. İlk film gibi bu da müthişti. Özellikle Jack- Jack ile çok eğlendim. Ailecek oturulur izlenir. :)
error_outline
2 yıldan fazla önce
phoebe profil resmi
phoebe
Bayıldım bayıldım bayıldım! Aslında şimdiye çoktan inanılmaz aile 2-3-4-5 i izlemiş olmalıydık neden bu kadar ara verildi ve bnca yıl çekilmedi anlamadım. İzlemesi çok keyifliydi.Özellikle bebeğe bakmaktan kendimi alamadım çok tatlıydı özelliklerinin hepside birbirinden tatlı :)) Umarım 3. filmi de çıkar bir an önce.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Muhteşem! Biraz geç kaldım ama beklemeye değdi yine de. Harika olmuş Mutlaka izleyin! :) Bebek ayrı süperdi :D
error_outline
2 yıldan fazla önce
Ned profil resmi
Ned
10 yaşımdan beri ikinci filmin gelmesini bekliyorum. Çok uzun bir bekleyişti fakat buna değdi diyebilirim. Çok keyifle izledim 💕
error_outline
2 yıldan fazla önce