Hail, Caesar! (2016)

Hail, Caesar! (2016)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik, Absürt
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
106 dakika
16
0
60
61
eskon profil resmi
eskon
Pek beğenilmedi bu film. Aslında o kadar kötü değil hatta iyi bir film. Coenlerin diğer yapımları kadar sivrilemedi. Ha evet diğer filmleri kadar iyi diyemeyiz ama yine de bir şansı hak ediyor.
report_problem
5 ay önce
starch profil resmi
starch
Eski müzikallere göndermeler yaparken, yapımcıların yaşadığı zorlukları da ele alarak bir nevi saygı duruşunda bulunuyor Coen kardeşler. Onların filmlerini sevenler beğenebilir. Senkronize yüzme sahnesinden başka aklımda kalan pek birşey yok. Genel görüntü güzeldi.
report_problem
3 yıldan fazla önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
Josh Brolin gerçek dev oynamış. Hikaye etrafında iyi dolaşmış. Filmin yıldız oyuncu kadrosu çok yüksek ama coen kardeşler bu kadroyu çok iyi kullanmışlar. Bize hollywoodaki stüdyoların işleyişi hakkında ufak bilgiler veriyor.
report_problem
4 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
bir tarafta muhtemel hollywood gerçeklerini tiye alırken diğer tarafta birbirinden alakasız pek çok duruma değdiren başarılı geyik. eksiği fazlası olmayan coen kardeşler klasiği.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Filmi izlerken sıkıldım diyemem ama çok da bağlayan bir konusu yoktu. Öyle boş boş izledim. Bir çok iyi isim olsa da çoğu yan rol ve kısa süreler görüyoruz. Beklentim bundan daha çok daha fazlasıydı. 5/10
report_problem
4 yıldan fazla önce