Guzaarish (Request) (2010)

Guzaarish (2010)Request

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Dil
Hintçe
Ülke
Hindistan
Süre
126 dakika
55
1
112
35
KafkaLoz profil resmi
KafkaLoz
sanırım yönetmen ispanyolların kültürlerine baya hayran,izleyen ispanyada flamenko falan yapıyorlar diye düşünebilir , kıyafetler falan öyle çünkü. hint filmi ama ingiliz ispanyol karışımı :) görüntüler muhteşemdi verdiği mesajlar da öyle, aklımda al paçinonun filmi ötenaziyi bu filmle iyice benimsedim . :)
report_problem
4 yıldan fazla önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
Hiç istemediğim biçimde son bulan bir film. Ötenazi isteğini anlıyor insan ve herkesin dayanma derecesinin farklı olduğunu da. Ama sanki film "dayanamıyorsan öl bence"temalı olmuş.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Rumm profil resmi
Rumm
"what a wonderful world" nasıl da yakışmış filme.. sinek sahnesi ve suyun damladığı sahne özellikle felçli bir insanın hayatının en ince ayrıntılarını yansıtıyor
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Çok üzüldüm. Gerçekten Ötenazi üstüne düşünülmesi gerek bir konu. Başrol oyuncusu olan kadın çok güzeldi özellikle dans ettiği sahne mükemmeldi. Diğer Hint filmlerinden ayıran özellikse dram olması sebebiyle sanıyorum fazla müzik, oynama yoktu. Bir ya da iki kere gösterildi onlar da oldukça iyiydi.
report_problem
5 yıl önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
Bollywood severler için klasik bir Hint dram filmi. Sadece sihirbazlık sahneleri biraz abartı geldi ama şaşırmıyoruz tabi.
report_problem
5 yıldan fazla önce
scrscream profil resmi
scrscream
Görüntü ve oyunculuk olarak çok güzeldi ama konusu daha farklı olabilirdi veya daha güzel bitebilirdi.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
bsrszr profil resmi
bsrszr
"Hayat çok kısa dostlar.. Fakat hissederek yaşarsanız yeterince uzun. Yıkın kuralları.. çabucak affedin, en derinden sevin ve sizi gülümseten hiçbir şeyden pişmanlık duymayın!"
report_problem
6 yıl önce
neway profil resmi
neway
Ötenazi hakkında düşünmeyi sağlayan, güzel bir film. Süre açısından da abartılmamış olması izlenilebilirliğini artırıyor.
report_problem
6 yıl önce