Cinayet gecesi (Fracture) (2007)

Cinayet gecesi (2007)Fracture

Puan 7.4 (11 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Şaşırtan, Gizem, Gerilim
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
113 dakika
130
3
427
94
dominiko profil resmi
dominiko
Hopkins'in böyle zeki ve sosyopat karakterleri canlandırdığı filmler istemsizce kendini izletiyor. Kadro da çok güzel. Bence senaryo güzel ama işleniş şekli çok bayık. Beğendim. Ama tekrar izlemem. Çok daha iyi gizem filmleri var.
report_problem
9 ay önce
kabasakal profil resmi
kabasakal
Yavaş tempoda ilerleyen suç-gizem filmlerini seven biri olarak çok sıradan geldi. En önemlisi heyecan duyacağımız bir gizem yok ortada. Hopkins ve Gosling ikilisine rağmen filmin sonuna kadar dayanamadım. Buradaki yorumları gördükten sonra belki ikinci bir şans verebilirim.
report_problem
1 yıldan fazla önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Ağır ilerleyen bir filmdi ,gizem yönünden eksikti.Bu yüzden beni şaşırtan bir film olmadı ...Unutulmaz filmler listesinde yer alacak cinsten değildi...
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
alicancam profil resmi
alicancam
Herşeyden önce film çok güzel ve bitirişi çok beğendim. Fakat çok zorlanmada gizemi ilk dakikalarda çözebilirsiniz. Benim gibi çözdükten sonra film sonuna kadar ne zaman nasıl açıklanacak diye saçma bir bekleyiş içine girebilirsiniz.
report_problem
3 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
cinayet gecesi. bir soruşturma filmi. fakat bundan daha iyi mahkeme filmleri var
report_problem
6 yıldan fazla önce
EmreA. profil resmi
EmreA.
Film kendisine bağlıyor. bir Anthony Hopkins klasiği film. zeki katil, daha zeki yakalayıcıya karşı..
report_problem
6 yıldan fazla önce
Astronom profil resmi
Astronom
filmin akcılığı , olayların gelişimi , plan ve program yerli yerindeydi. filmde bir dakika olsun sıkılmaya yer yok. yağı, unu, şekeri, kakaosu, pandispanyası, çikolatası, fıstığı, krokanı, içinde her neyi varsa kaliteli, her lokması damağın farklı bir yerinde iz bırakan, bir de üstüne üstlük süsü püsü, albenisi fena halde yerinde pastalar vardır.. işte öyle bir film.
report_problem
6 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Sir Anthony Hopkins'in başarılı oyunculuğu filmi başköşeye taşıyor. Aktörün her zaman zeka gösterisi yapmasına imkan tanıyan filmlerde oynaması bir tesadüf mü? Diğer kadro da çok iyi. Hikaye güzel...,
report_problem
6 yıldan fazla önce