Yarinin Sinirinda (Edge of Tomorrow) (2014)

Yarinin Sinirinda (2014)Edge of Tomorrow

Puan 8.1 (32 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
113 dakika
1013
32
2861
318
ThomasShelby profil resmi
ThomasShelby
Bence tekrar tekrar izlenebilir bir Film. Tavsiye edilir.
report_problem
2 gün önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
Beklediğimden daha iyi çıkan bir film oldu, konusu ilgi çekici ve güzel, oyunculuklar iyi, olay örgüsü güzel işliyor.
report_problem
2 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
İzlerken beyninizi tekrar tekrar yakacak olay örgüsüne sizlerinde dahil edecek harika bir bilim kurgu. İsimlerde oldukça kaliteli. Bayıldım.
report_problem
9 ay önce
olcaywtsn profil resmi
olcaywtsn
Bitişteki müzik cuk oturmamış mı sizcede :) İzlediğim en iyi bilim kurgu savaş filmi.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
Presciante profil resmi
Presciante
filmin yarısı beleşe gelmiş.Grafikler güzeldi.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
Groundhog Day, Source Code gibi timestorm filmlerden esinlenerek yapılan Superhero Tom Cruise filmi. Gene Tom abimiz dünyayı kurtarıyor. Allah razı olsun. O olmasa halimiz yaman zaten. Ama bu filmde çaylak halini görmemiz mümkün. Konu iyiydi,efektler daha iyiydi. Abartı yok. Savaş sahneleri iyi canlandırılmış. Fantastik altyapısı biraz daha açıklansa daha iyi olabilirdi. Orda ki yaratıklarda Matrix'de ki Sentiellere aşırı benziyor. Görünümün yanında statikleride. Tv de karşıma çıkmasa izlemezdim. Yani çok da spesifik bir film değil.
report_problem
4 yıl önce
mtufan profil resmi
mtufan
Kopyalar he :)
Herşeyiyle bir çok ilki gördüğüm bir film. Muhakkak 2.si gelecektir film içinde bir çok kesit ikinci filmde anlatırız diye kesilmiş. Buna rağmen kendini heyecanla izlettiren ve yerinde komedisiyle güldüren bir yapım. Bu tom her defasında sanki bir öncekinin başarısının üstüne çıkıyormuş hissi veriyor
report_problem
4 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Aksiyon, heyecan eksik değildi. Her şey kıvamındaydı. Her açıdan çok güzel bir filmdi. Pür dikkat izlettiriyor kendisini :)
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
Agarta profil resmi
Agarta
Mermiye kafa atmak diye yeni kullanmaya başladığımız bir değişin filme uyarlanmış hali :D Şaka bi yana gerçekten merak ögesini sürekli zirvede tutarak ilerleyen bir film 10/7.2
report_problem
5 yıl önce
yahsiii07 profil resmi
yahsiii07
Filmlerde genel bir kanı vardır. "başrol oyuncusu ölürse film biter" diye ama bu filmde geçerli olan bir durum değil. Adam psikopat çıktı rıza baba.. ölmüyor, sürekli yeniden doğuyor. 8/10
report_problem
5 yıl önce
caglaaaa profil resmi
caglaaaa
Hepimizin bildiği, insanoğlu ve dünyayı istila etmeye gelen uzaylıların arasındaki savaş konulu bi döngüden kendisini uzak tutmaya çalışıp içine zaman korteksi olayını eklemiş bi film... Ufak tefek eksiklikler vardı evet.. İzlediğinizde kesinlikle göze batacaktır.. (özellikle filmde bazı olaylar ilk defa yaşanıyormuş gibi gözler önüne seriliyor ama konuşmalardan bu olayın en az bikaç kez yaşandığını bilmenizi istiyor... Bu çok saçma bi paradoks olmuş).. Ama yine de izlenmeyecek bi film değil.. Bi akşam ne izlesem diye sıkıntıdan patlamak yerine açıp izlenebilesi bi film.. İyi seyirler :)
report_problem
5 yıldan fazla önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
BİLİM KURGUDA DUYGUSALLIK Çok etkileyici bir film. İnanın bilim kurgu filmleri içinde duygu ögesini bu derecede başarılı işlemiş başka bir misal yok! Tekrarı bile seyredilebilir.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
eness profil resmi
eness
mutlaka izlenmeli 2014 dün en iyi filmi bence
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
scrscream profil resmi
scrscream
Harika..Yüksek kalitede filmi izlemeye bakın.
report_problem
6 yıl önce
Fthates profil resmi
Fthates
Bilim kurgunun kısır döngüsüne takılmış bir yapıt. Size klasik Groundhog Day ya da Source Code gibi filmleri anımsatabilir. Onun haricinde sürükleyici olması iyi tarafından biri... Son olarak bu tür filmlerde Tom Cruise rüzgarı esip duruyor hele ki son yıllarda.
report_problem
6 yıl önce