Deadpool 2 (Once Upon a Deadpool) (2018)

Deadpool 2 (2018)Once Upon a Deadpool

Puan 7.9 (77 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Komik, Fantastik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
119 dakika
218
5
523
48
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
En uzun ve sansürsüz versiyonunu izledim ve çok sevdim. İlk filmde olduğu gibi yine Deadpool'un hakkı verilmiş. Süper kahraman olamasa da tam bir Anti-Kahraman olarak kendi farkını ortaya koyuyor. Bu da ortaya özgün ve eğlenceli bir iş çıkmasını sağlıyor. Her ne kadar Ryan Reynolds çok yakışıyor bu role. Devam filmiyle Marvel Evreni'ne katılacak olmasına da çok sevindim.
report_problem
1 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Bir zamanlar Deadpool versiyonunu izledim. Araya giren o ek sahneler de gerçekten çok komik olmuş, güzel göndermeler mevcuttu. Bu haliylede oldukça komikti.
report_problem
1 yıl önce
Ned profil resmi
Ned
Keyifle izledim. Üzüldüm, güldüm, göndermelerle eğlendim. Başarılı bir devam filmi olmuş.
report_problem
2 yıl önce
muratdnmz profil resmi
muratdnmz
Malesef ilk film kadar etkilemesi beni
report_problem
2 yıl önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
ilk filmi kadar güzeldi.. puanım : 8.0
report_problem
2 yıl önce
hezarfen profil resmi
hezarfen
Evet çok güldüm,göndermeler falan harikaydı ama fazla zorlama geldi bana. Birkaç kere kaç dakikası kalmış diye baktım. ilk film daha iyiydi sanki :/
report_problem
2 yıl önce
tugberto profil resmi
tugberto
konu biraz dramla başlasa da eğlendirdi yine :)
report_problem
2 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Yine ilk film gibi muhteşem göndermeleri olan, komedisi, aksiyonu zirvede çok ama çok eğlendiren harika bir devam filmi olmuş. Seri tekrar tekrar açıp izlemelik.
report_problem
2 yıldan fazla önce
alicancam profil resmi
alicancam
ilk filmi gibiydi yine çok eğlenceli sahneler vardı. devam filmi olursa çıtayı dah da aşmalılr
report_problem
2 yıldan fazla önce
phoebe profil resmi
phoebe
BENDE İLK FİLMİNDEN DAHA ÇOK BEĞENENLERDENİM.Her şey dozunda olmuş çok keyif alarak izledik 2 saat su gibi aktı geçti.
report_problem
2 yıldan fazla önce
nazarboncugu profil resmi
nazarboncugu
Film kötü olduğu için değil sadece beklentimin çok altında kaldığı için sevmedim. Ara ara eğlenceli bulsamda genele bakınca basit buldum. Belki yan karakterlerle ilgili olabilir (domino hariç). Filmin en güzel yeri yazılar sonrası kısa sahnelerdi.
report_problem
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlki gibi yine çok keyifli ve bol aksiyonlu bir film olmuş. İkincisinin daha zayıf kalacağını düşünmüştüm hep ama yanılmışım. Sadece CGI içeren bazı aksiyon sahneleri biraz gerçeklikten uzak geldi gözüme onun dışında tekrar tekrar izleyebileceğim bir film olmuş :) Yine içerisinde çok güzel göndermeler vardı. En çok güldüğüm ise BvS ye gönderme yaptığı Martha sahnesi ve Temel İçgüdü sahnesiydi.Tabi bir de geçmişini temizleyen Deadpool var :)
report_problem
2 yıldan fazla önce
M.Naci profil resmi
M.Naci
Deadpool geri döndüüüü! Hem de bomba gibi! Aşırı eğlendiğim, gülmekten kırıldığım, tam bir "Aile filmi(!)" :D İlk filmden eksiği yok fazlası var bence. Hatta öyle fazlası var ki ilk filme yapılan eleştirilere bile değinmeyi ihmal etmemişler. Her şeyi makaraya alan karakterimiz ilk filme yapılan yorumları da atlamamış. Başından sonuna keyifle izleyeceğinizi düşündüğüm, X-men evrenine girip ufak tefek nostaljik anlar da yaşayacağınız, göndermeler ve kahkahalarla dolu harika bir yapım. Ryan Reynolds'ı bu karakterle daha fazla görmeyi umuyorum :) Deadpool'u bir daha hangi filmde izleyeceğimizi merak ediyor ve izlemek için de sabırsızlanıyorum. :))
report_problem
2 yıldan fazla önce
BirKusOlsam profil resmi
BirKusOlsam
Keyifli bir devam filmi olmuş ancak ben ilkine göre biraz düşük buldum. Bunun sebebi ilkinin çizgiroman filmi türünde yarattığı farklılık olabilir. Çünkü alışılmışın dışındaydı. Bu alışılmışın dışındalık 2. filmde de devam ediyor. Keyifli bir 2 saat geçirtiyor insana ama filmin temposunda sıkıntılar olduğu da aşikar. Çunku yer yer sıkıldım. Beklentimin altında kaldığını da söylemeliyim. Bunlar dışında yine birçok göndermeyle izleyiciye kahkaha attıran gülümseterek izleten baştan sona tam bir deadpool filmi. Ilkine gore gondermeler daha yoğun bolca ve bence daha iyiydi. Aksiyonu daha fazlaydı. Ilkini sevdiyseniz bunu da izleyin derim. 7/10
report_problem
2 yıldan fazla önce
KerseL profil resmi
KerseL
İlk filmi kadar eğlenceli.Bondvari jeneriği çok iyiydi.Filmin başında ki Logan oyuncağına bayıldım.İlk filmde ki gibi Wolverine laf sokması çok komik Esprilerin ve göndermelerin bolca olduğu, sağlam aksiyon sahneleriyle seyir zevki yüksek bir devam filmi.
report_problem
2 yıldan fazla önce