Ve Perde (Clouds of Sils Maria) (2014)

Ve Perde (2014)Clouds of Sils Maria

Puan 7.1 (8 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Fransa
Süre
124 dakika
18
0
48
39
tugberto profil resmi
tugberto
Yorucu ve sıkıcı film, burada puanı neden yüksek hiç anlamadım.
report_problem
5 ay önce
Geotitan profil resmi
Geotitan
Film soyut bir film aşikarca ve sakince ilerliyor yani sabırlı olmalısınız . Chole Grace Moretz in film sahnesi hoşuma gitti açıkcası . Fİlmi izlerken iki üç kere ara verdim ben dayanamadım yani biraz soluklanmam gerekti sıkıldığımdan yani .
report_problem
9 ay önce
VforKukuletta profil resmi
VforKukuletta
Aynı anda hem film hem tiyatro oyunu izler gibiydi... -ki tiyatro sever biri olarak son derece hoşuma gitti bu durum- konusu çok çok hoşuma gitmesine rağmen işleyişi daha da güzel olabilirdi diye düşünüyorum. Ama yine de sakin film severlere izlemesini içtenlikle öneririm
report_problem
1 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
"Adapate olması zor olan" filmlerden birisi ama bir süre sonra o yok oluyor. Filmi hiç böyle düşünmemiştim. Beklentimi üzerinde bir etki bıraktı. Hele o Alplerdeki eşsiz manzara... Maloja snake büyüleyiciydi. Senaryodaki o geçişler, zamanın işleyişi, Maria'nın çatışmaları ve Valentine'nin desteği etkileyiciydi. Kristen Stewart beni çok şaşırttı. ben de o vampir kız etkisini yıktı diyebilirim. Umarım bu çizgide devam eder.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
Filmin içine girmekte başlarda zorlansamda gidikten sonra da çıkmak mümkün olmadı. ertesi gün bile zihnimde dönüp duruyordu. Kristen Stewart'an böyle bir performans beklemiyordum... Başarılı film.
report_problem
4 yıl önce
Peris profil resmi
Peris
Harika oynamış çok katmanlı senaryosu olan iyi bir film. Kristen Stewart'ı artık bir blockbuste'da görmeyeceğimiz çok belli ama kariyerine böylesi zor rollerle devam etmesi çok iyi. Sağlam diyaloglar içeren ilerledikçe derinliği artan ve gerginleşen hikaye klasik avrupa filmlerinde olduğu gibi "net" bir yere bağlanmıyor. Kuşak çatışması, yaşlılık ve kültür sorunlarını irdeleyen, açık uçlu bir finali olan film benim için yılın en iyileri arasında...
report_problem
5 yıl önce