Çok Pismis (Burnt) (2015)

Çok Pismis (2015)Burnt

Puan 6.9 (9 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
101 dakika
158
5
430
124
Laylaylom profil resmi
Laylaylom
Baştan sona yüzumu gulumsetti. Aman aman bişey olmamasına rağmen fena da değildi. Oyunculuklar güzeldi. İzletiyor kendini.
report_problem
11 ay önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
Film baştan sona tansiyonu düşürmeden izletti kendini, michelin savaşları acaip iştah açıcı yemekler hayran kaldım oyunculuklar çok iyiydi, ben bu tarz filmleri çok severim bu da alaanın öncülerinden diyebiliriz. ve tabii alt metni de okursak hırs insanı bitiriyor sadece kendini değil etrafındakileri de kendinle birlikte yıkıma sürüklüyor. Hırs ve azim arasında çok ince bir çizgi var bu çi,zgide bradley gibi doğru dengeyi bularak o çizgiyi muhafaza etmek mesele. işte bu güzel filmi tok karnına izleyin derim.
report_problem
4 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Fena değildi sanki. İzlerken sıkılmadım, gereksiz sahnelerle (ufak aşk sahneleri dışında) karşılaşmadım. Ha etkileyici, akılda kalan da bir şey yok. Öyle başladı bitti, vakit geçti. Beklentisiz izleyebilirsiniz.
report_problem
4 yıldan fazla önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
Bradley Cooper bir metot oyuncusu olduğunu gene kanıtlamıştır. Rolde hiç sırıtamadan 40 yıllık şef gibi oynamış. Ayrıca mutfak sahnelerinde ki yüksek tansiyon seyirciye iyi nakledilmiş. Sizde ordaki o gergin ve tempolu ortamın içinde buluyorsunuz kendinizi. Güzel vakit geçirmek için izleyin derim.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Müzikleri çok güzeldi. Keyif verici çerezlik bir film. Bradley'e takıntılı şef rolü çok yakışmış.
report_problem
5 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
beklentimi yüksek tuttuğumdan dolayı mı bilmem pek umduğumu bulmadığım bir film oldu , oyunculuklar falan iyiydi ama lezzetli bir film değildi akıcı sürükleyici değildi , orta halli rafıma bir numaradan giriş yaptı ;)
report_problem
5 yıl önce
yahsiii07 profil resmi
yahsiii07
Beklenti yüksekti, olmadı.. Gereğinden fazla abartılmış, klişelere boğulmuş, çok pismekten ziyade çiğ kalmış bir film. Etiketi gibi çerezlik..
report_problem
5 yıl önce
Yesilelmyra profil resmi
Yesilelmyra
Bradley Cooper için katlandım gibi oldu, nerde ne zaman sürükleyici bir hal almaya başlar diye beklerken hiç olmadı öyle bir şey :(
report_problem
5 yıl önce
Rumm profil resmi
Rumm
Bradley Cooper oyunculuğu diye bir gerçek var bunu tekrar anlıyorsunuz filmde
report_problem
5 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Hoş bir film. Film olarak çok bir şey vermedi aslında aam keyifle izlettiriyor yine de lezzetli sahnelerin bolluğuyla da iştah kabartıyor. 6,5/10
report_problem
5 yıl önce
mels profil resmi
mels
Ne kadar lezzetli bir filmdi bu böyle! İzlerken bir dakika bile sıkılmadım. Bradley yine konuşturmuş oyunculuğunu. Tam olması gerektiği gibi bir film olmuş. Harikaydı.
"İntikam soğuk yenen bir yemektir" sözünün hakkını vermiş. :D
report_problem
5 yıldan fazla önce
gizemgunes profil resmi
gizemgunes
İzlemesi keyifliydi fakat çok tatmin olamadım. Şef filmlerini sevenlerden biri olarak yine de öneririm :)
report_problem
5 yıldan fazla önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
Güzel keyifli bir filmdi. Mutfak savaşlarını her daim sevmişimdir.Burada da gayet güzel vurgulanmış. Yemekler, sunum, mekanların sadeliği ve mutfak muhteşemdi. Oyuncular harika, yemekler güzel sadece diğer yemek ile ilgili filmlerde yemeklere duygularını da katarlar, bir püf noktaları vardır falan sanki bu filmde bunlar eksik kalmış. Yine de bu film izlenir...
report_problem
5 yıldan fazla önce
muratdnmz profil resmi
muratdnmz
Gereksiz.
report_problem
5 yıldan fazla önce
mervyazc profil resmi
mervyazc
Çok lezzetli bir fimdi ama karnımı doyurmadı :) oyuncular,oyunculuklar çok iyi özellikle öfkeli bradley'i çok sevdim. bradley ve daniel gibi iki mükemmel oyuncuyu birlikte görmek beni mutlu etti.böyle bir konu ancak böyle anlatılabilirdi.not:filmi izlemek isteyenler kesinilkle tok karnına izlesin :)
report_problem
5 yıldan fazla önce