Bridget Jones un Bebeği (Bridget Jones's Baby) (2016)

Bridget Jones un Bebeği (2016)Bridget Jones's Baby

Puan 7.7 (10 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
123 dakika
37
4
126
39
eminuk profil resmi
eminuk
Maalesef beğenmedim. Eğlenceli başladı ama devamı çok bayat geldi. Zaten Renee çok yaşlanmış. Beklediğim enerjiyi alamadım.
report_problem
2 yıldan fazla önce
Mrs.Garfield profil resmi
Mrs.Garfield
Cok keyifli bir filmdi tipki diger filmler gibi izlenir. Yer yer kahkahalara boguldum resmen :))
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
KerseL profil resmi
KerseL
Seri olarak kalitesini bozmadan devam ediyor. Ama Renée Zellweger hem Bridget karakterinin sevimliliğini ve şirinliğini hemde kendisini çok bozmuş , yazık etmiş kendine...
report_problem
3 yıldan fazla önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Bridget Jones serisi hiç bitmesin, bir tane daha çekilsin , sonra bir tane daha, bir tane daha...Yaşlanmayan , sadece yaş alan oyuncuları izleyip, kafa dağıtmak, eğlenmek, gelecek için ümitlenmek, tam bitti derken birşeylerin tekrar başlayacağına inanmak bu filmde serbest :)) Patrick gelmiş çok iyi olmuş, Filmin sonu tam da istediğim gibi bitti. sürpriz aklıma gelmemişti , güzel oldu. Bridget Jones'la yaşlanmak isteyenler izleyin lütfen.
report_problem
3 yıldan fazla önce
burcst profil resmi
burcst
Bridget Jones serisi bir harika.Böyle orjinal ve şahane romantik komedilere hasret kalmıştık, 2 saatlik süresiyle büyük bir boşluğu doldurdu diyebilirim.İnanılmaz güzel esprilerle ve harika oyuncularla dolu, dört dörtlük romatik komedi.Sonuna kadar meraktan çıldırıp,sonunda sürpriz içinde sürpriz buluyorsunuz :) Colin ve Patrick de tatlı bir ikili olmuş,Hugh Grant de olsa harika olurdu (medeniyetin 3 atlısı))) ama Bridget'in hayatı sürprizlerle dolu,bakalım devam filminde neler olacak:) şimdiden merak ediyorum.Ayrıca yine o tatlı ingiliz aksanını duyup durduk yere mutlu oldum :)
report_problem
3 yıldan fazla önce
Seda.. profil resmi
Seda..
çok keyifliydi, güzel bi 2 saat geçirdim ve çok iyi geldi :) bu arada gerçek hayatta jack gibi adamlar niye yok diye de düşünmeden edemedim :)
report_problem
3 yıldan fazla önce
BerfinBeyaz profil resmi
BerfinBeyaz
Ah ilk filmi ergen çağlarımda izlemiştim. Birlikte yaşlandık be Renée Zellweger
report_problem
3 yıldan fazla önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Çok eğlendim, benim için en az ilk film kadar iyiydi. Filmde bulduğum tek eksik Hugh Grant'in yokluğu. Küçükte olsa bir rolü olabilirmiş. Serinin hayranları kaçırmasın.
report_problem
3 yıldan fazla önce