Ben Kaybolmadan Önce (Before I Disappear) (2014)

Ben Kaybolmadan Önce (2014)Before I Disappear

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerçekçi, Dram
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
93 dakika
33
1
64
34
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Kısa filmle aynı konu olmasına rağmen yine de izlettiriyor. Akıcı bir çekim dili kullanılmış, bir müzik klibi gibi izlerken sizi içine alıyor. Filmin müzikleri harika, bazı sahneleri bu yüzden birden fazla izledim. Oyuncular duyguları çok iyi izleyiciye geçiriyorlar..."Hayatta kalmak için bir amacı olmalı insanın" ...İyi seyirler...
report_problem
2 yıldan fazla önce
Senemini profil resmi
Senemini
Kisa filmini cok begendigim icin oncelige aldim, son sahnelere kadar inatla devam filmi oldugunu dusundum ama devam filmi degilmis:) Olsun, bundan da ayri bir keyif aldim. Tavsiyem kisa filmi yerine direk bunu izlemeniz, ufacik da olsa hayal kirikligi yasamamak adina:)
report_problem
5 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
öncelikle, devam filmi beklediğim için şaşırdım izleyince. genişletilmiş yeniden çevrim gibi bir şey olmuş. kadro değişmiş, küçük kızımız büyümüş. ama yaşananlar neredeyse sahne sahne aynı kalmış. sadece araya ayrıntılar eklenmiş. izlerken ister istemez "curfew" ile kıyaslama yaptı zihnim. iki filmi de izlerken aynı şey geçti içimden; insanı garip bir şekilde içine çektikleri için, keşke hiç bitmese dedim.
report_problem
5 yıldan fazla önce