Aile Sirlari (August: Osage County) (2013)

Aile Sirlari (2013)August: Osage County

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gerçekçi
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
121 dakika
27
1
85
40
eminuk profil resmi
eminuk
Film başlarda acayip güzel gidiyordu. Oyuncular zaten peşi sıra gelerek gözleri kamaştırıyor, sonrasında bu arızalı ailenin üyeleri arasındaki uçurumun sebep olduğu dram bana çok iyi geçti.Ama ilerledikçe film bana bir tiyatro sahnesini hatırlattı. Bağırmalar, çağırmalar, kırılan tabaklar, şok üstüne şoklar fazlasıyla yordu ve hepsi çok ust perde geldi bana. Tonu biraz daha düşürseler 10 üzerinden 8 olurdu puan değeri. Çünkü özünde güzel film, pek çok başka filmde de gördüğümuz ayaklar altına alınan aile kavramı oyuncuların desteğiyle gayet iyi yansitilmis.Ekstra olaylara ihtiyaç yoktu kanımca. Uzunluğu ya da sıkıcılığıyla ilgili bir problem yaşamadım. Çok hızlı geçti.Elestirilerim olsa da memnun kaldım denebilir.
report_problem
11 ay önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Filmin içinde barındırdığı öğeler çok gerçek. Sadece Meryl Streep ve Julia Roberst'ın performansları için bile izlenebilir.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Harika bir oyuncu kadrosu olsa da senaryonun kasveti filmi aşırı boğmuş.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
phoebe profil resmi
phoebe
Hiçbir şeye benzemiyor, müthiş sıkıcı. Sadece oyuncular iyi ama bu kadar iyi oyuncular böylesine kötü senaryoda yer almış anlamadım????
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Lioness profil resmi
Lioness
Tam bir Dallas vakası :) İdare eder bir film....
report_problem
4 yıldan fazla önce
sisyphos77 profil resmi
sisyphos77
Meryl Streep çok başarılı
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Entriklalarla dolu dram ağırlıklı bir aileye yakından bakış. İki dalda oscar'a aday olsa da oldukça sıkıldım diyebilirim. ki aday oldukları en iyi kadın ve en iyi yardımcı kadın rollerini de çok beğenmedim. Julia Roberts iyiydi fakat Streep pek karaktere bağlayıp dramını hissettiremedi bana.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce