Anchorman 2: Efsane Devam Ediyor (Anchorman 2: The Legend Continues) (2013)

Anchorman 2: Efsane Devam Ediyor (2013)Anchorman 2: The Legend Continues

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik, Absürt
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
119 dakika
42
1
167
43
M.Naci profil resmi
M.Naci
Absürt komedi sevenlerin izlerken zevkten dört köşe olacağı harika bir film. Gerçekten eğlendiğim bir film oldu. İlk filme oranla bence de daha iyiydi. Konusu, karakterleri ve özellikle de alttan alttan çaktırmadan yapılan toplumsal eleştirileri olsun bence başarılıydı. Belden aşağı esprilerin biraz fazla olduğunu belirtmeliyim. Bunun dışında pek de sıkıntısı yoktu. Müziklerini de çok beğendiğimi ifade etmeliyim. Özellikle absürt bir aşk hikayesinin tam ortasında giren o müzik... Bence iyi vakit geçireceğiniz bir film. İzleyeceklere şimdiden iyi seyirler :)
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
İlk filme nazaran daha derli toplu bir senaryosu var. Espriler daha da inceltilmiş. Komedi tavan. Will Ferrel en iyi performanslarıdan birini gerçekleştirmiş. Tekrar izleyebilirim yani.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
İlk filmden kat kat daha komikti. Tüm karakterler üzerine daha çok odaklanılmış ve harika bir komedi ortaya çıkmış. En çok güldüğüm yine Steve Carroll oldu. Yine ilk filmdeki gibi filmin sonlarında yıldızlar vardı. Eğlenmek isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.
report_problem
4 yıldan fazla önce
jessepinkmn profil resmi
jessepinkmn
sonlarda kadro sağlam :)
report_problem
5 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk filmden daha fazla eğlendim bunu izlerken. Will Ferrell çok başarılı. Absürt komedi severler için izlemesi keyifli bir yapım.
report_problem
6 yıl önce