Müttefik (Allied) (2016)

Müttefik (2016)Allied

Puan 6.9 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
124 dakika
104
8
272
83
Sefa profil resmi
Sefa
Savaşın içinde büyüyen bir aşk hikayesi. Yansıtılan dönem ve oyunculuklar, aktarılan hisler bence yeterliydi. Ben beğendim. 7/10
error_outline
3 ay önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
yani oyuncular güzeldi konu da az çok ilgi çekiciydi ama film vasattı . sıkıcı ilerledi ve Brad pek iyi iş çıkarmamış bence pek beğenmedim
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Harika görselliğiyle ki bu efektler değil kostümler arabalar ve dönemi yansıtması için geçerli, arka planda geçen şiddetli bir savaş ve ön planda zorlu bir aşkın güzel hikayesiydi. Zaman zaman durağanlaşsa da gerek tadında aksiyonlarıyla gerekse sonuyla benim beğenimi kazandı film. Yorumlarda en çok Pitt'in oyunculuğuna gelen sözleri duysam da ben çok beğendim. Yani olduğu karakteri bene güzel oynamış ve artık yaşlanmış görünüyor. Yılın en iyi filmi değil tabiki ama kesinlikle izlemeye değer 7/10
error_outline
3 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Oldukça hızlı başlayıp, hızlı biten filmlerden. Savaşı geri planda bırakıp aşka odaklanması, o iki cool karakter için şaşırtıcı geliyor başta ama daha sonra alışılıyor. Brad Pitt yine aynı oyunculuk, Marion Cotillard yine aynı muhteşemlik... Brad yakışıklı olmasa oyunculukta gideri yok, üzgünüm.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Filmi moda, görselliğin ve Marrion'un oyunculuğu izletiyor. Belli ki ezber açısından Marion Cotillard'ı çok çalıştırmışlar. Rolunü ve yapmacıklığı bile güzel oynamış. Brad Pitt de hiç konuşmasa yeriymiş azcıkta yaşlanmış sanki :) Filmi izlemek isterseniz Marrion için izleyin.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
İki oyuncu için film yapmışlar, ama sadece Marion Cotillard oynamış, Brad bakmış. Birşeyler olmamış bu filmde. Film yarısından sonra farklı bir yerlere gitmeye başladı, biraz umutlandım ama eh işteden öteye gidemedi. Çok beklentiye girmeden izlenebilir bir film olmuş.
error_outline
4 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Hikaye güzel. Brad Pitt sanki başkasının suratıyla oynamış. Görsel efektleri beğendim. Marion başarılı. Fragmanda olduğu gibi filmi normal sesle izleyebilseydim, daha çok etkilerdi. (Birçok oynatıcının sesi PCme tam olarak yansımadığından, filmdeki duyguyu alamıyorum.)
error_outline
4 yıldan fazla önce
cheshirecat profil resmi
cheshirecat
hiç bir abartı yok ne savaş ne aşk hepsi o kadar tadındaki.. oyunculuk adına her sahnenin her duygunun hakkını vermişler..
error_outline
4 yıldan fazla önce
badro profil resmi
badro
Son zamanlar izlediğim en güzel filmdi şiddetle tavsiye edilir,ikiside çok iyi oyuncu zaten biraz yaşlanmışlar ama oyunculuklar harikaydı.
error_outline
4 yıldan fazla önce
EntelKarinca profil resmi
EntelKarinca
Marion Cotillard filmi kurtarmış. Brad Pitt adeta balmumu heykeli gibiydi. Ortalara doğru temposu düşüyor ama sonlara doğru toparlıyor film. İzlenesi.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Brad Pitt varsa hersey seyredilir acikcasi :)
Heyecan gerilim ve ask filmi bastan sona sıkılmadan seyrettiren türden.Cotillard ve Pitt in aralarindaki kimyalarida tutmus guzeldi
error_outline
4 yıldan fazla önce