Bir erkek hakkinda (About a Boy) (2002)

Bir erkek hakkinda (2002)About a Boy

Puan 8.3 (10 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Dram, Komik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
101 dakika
48
1
220
46
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Nick Hornby'nin kitabından uyarlanan, Killing me softly sahneleri ile hem hüzünlendirip hem de güldürebilen, bir noel şarkısının telif haklarıyla geçinen bir adamın hikayesi, en sevdiğim Hugh Grant filmi. Hatta Amerikan romantik komedilerinin en iyilerinden biri diyebilirim. Geçenlerde Knives Out filminde Antonia'yı görünce, film aklıma geldi.
report_problem
8 ay önce
b.u.r.c.u profil resmi
b.u.r.c.u
Harika, tam tadında bir film. Yine Hugh Grant tarzında, tertemiz bir İngiliz filmi.Hiçbir duyguyu abartmadan birçok duyguyu bir arada yaşatan bir hikaye olmuş.Doğru demiş John Donne Bon Jovi :)) No man is an island! Her ıssız ada bir gün ana karaya bağlanacaktır diyerek bağlıyorum bu yorumu :):)
report_problem
4 yıl önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Biri yetişkin, diğeri çocuk, iki yalnız insanın bir araya gelmesi ve birbirlerinin yaşamlarını iyileştirmesi. Sanırım ben de ki özeti bu filmin. Size de izlerken kendinizi iyi hissediyorsunuz. İzleme listeme bile almadığım ama Gofi'nin yorumunu görünce bir bakayım dediğim filmde insan yaşamından çok iyi noktalara dikkat çekilmiş ama daraltmadan :) İzlemek isteyenlere iyi seyirler...
Not: Nicholas Hoult'un çocuk hali de pek şekermiş. Adam olacak çocuk o zamanlar belli olmuş yani...
report_problem
4 yıl önce
Seda.. profil resmi
Seda..
başta romantik komedi tarzında bi giriş yapılsa da ilerledikçe konu derinleşiyor, insanı iyi hissettiren bi film..
report_problem
4 yıl önce