Aashiqui 2 (Romance 2) (2013)

Aashiqui 2 (2013)Romance 2

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Romantik, Müzikal
Yönetmen
Dil
Hintçe
Ülke
Hindistan
Süre
132 dakika
109
4
230
71
oguzhank8 profil resmi
oguzhank8
Son zamanlarda ne zaman bi Hint filmi izlesem ağzıma binlece kelime doluyor ağzımı açtığım anda sağa sola kaçışıyor kelimeler ve ortaya kalanlar yorum olarak gözüküyor. Aashiqui 2 ... İşte gene böyle kaldım nerden başlayacağımı bilemedim. Mükemmel bi bağlılık ve bu bağlılığın her seferinde suistimali hoş kim yükselttiği kişinin altında kalsa böyle bir boğukluğa girer ancak ölüm asla bi kaçış değildir , kurtarış asla olamaz. İşte bunlara sinirlenmemiz içtiğe içkiye küfretmemiz benim nezlimde mükemmel oyunculuğun ve mükemmel filmin timsalidir . Sonuna kadar bi düet bekledim ki stüdyodada çağrışımları vardı sonra veda sahnesindeki müzik hayır hayır dedirtti ama evet beklenen iğrenç son ve aşırı kaliteli yapım . Aashiqui 2 unutulmayacaklarım arasında yerini aldı.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Müzikler harika. Shraddha Kapoor'un izlediğim her filmi mükemmel çıkıyor. Ve aşk hikayesi hırsları ve bağımlılıkları arasında sıkışmış bir adamın karşısında ki temiz kız. Ancak bu sefer beklediğimiz son gelmiyor. :/
report_problem
6 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Güzel filmdi . Hint filmlerinden hoşlananlar ve bu tür filmlere yeni başlayanlar kaçırmamalı . Müziklere ise bayıldım . iyi zaman geçirip 2 saatin nasıl geçtiğini fazla anlamıyorsunuz . Tavsiye ederim .
report_problem
6 yıl önce
bsrszr profil resmi
bsrszr
Hiç işiniz yokken durduk yere ağlayıp zırlamak istiyorsanız izleyin.. Aşk böyle olur dedirten bi film..
report_problem
6 yıldan fazla önce