1987 (1987: When the Day Comes) (2017)

1987 (2017)1987: When the Day Comes

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Tarih, Dram, Kahramanlık
Yönetmen
Dil
Korece
Ülke
Güney Kore
Süre
129 dakika
10
0
16
12
Rainbow profil resmi
Rainbow
Yine bir başka acı gerçek olayın perdeye aktarılışı...Polis tarafından sorgulanırken hayatını kaybeden bir üniversite öğrencisinin ölümü ve bu ölümün ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak isteyenlerin hikayesi...Faşist askeri rejime karşı verilen özgürlük mücadelesi...Son sahneleri insanın ciğerini parçalıyor.Yine izlerken ülkemizle bağlantı kurduran izlenmeyi sonuna kadar hak eden bir film .
report_problem
9 ay önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Lütfen izleyin. Yüksek empati duygusuyla takip edeksiniz bütün sahneleri, çok gerçek gelecek ki zaten öyle, Kısa zaman önce yaşadıklarımız gözlerinizin önüne gelecek. 30-40 hatta 50 yıldır ülkemizde yaşananlarla karşılaştıracaksınız belki. Biraz duygusallaşacak, boğazınız düğüm düğüm olacak ama umudun herzaman varolması gerektiğini göreceksiniz. Kore yapımları bütün duyguları en tepeye çıkarmayı herzaman başarıyor geçekten. İzlemenizi tavsiye ediyorum, iyi seyirler...
report_problem
2 yıl önce
BlaCkMyTh profil resmi
BlaCkMyTh
İZLE!!!! İZLETTİR!!! Gezi direnişinden sonra tüylerimi diken diken yapabilen, V for vendetta dan sonra gaza getirtebilen tek yapım. Faşistliğin dilinin, ırkının olmadığı, kötülüğün her yerde her şekilde aynı olduğunun ve bu kötülüğün evrensel olarak hep aynı statü ve meslek gruplarında görülmesinin en güzel kanıtı. Kısaca A.C.A.B !!!!
report_problem
2 yıl önce